Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
Koruma Kurulu Toplantısı Yapıldı

KORUMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI


KURUM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUSTAFA ERSOY'UN KORUMA KURULU TOPLANTISI KONUŞMASI


SAYIN SAVCIM, DEĞERLİ KORUMA KURULU ÜYELERİ 2020 YILININ İLK KORUMA KURULU TOPLANTISINA HAŞGELDİNİZ DİYOR SAYGI VE HÜRMETLERİMİ SUNARIM. BUGÜNKÜ TOPLANTIMIZIN GÜNDEM MADDELERİNİ ARZ ETMEK İSTİYORUM.
1) MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE OKULLARIN ARA DÖNEM TATİLİNE GİRMESİYLE BİRLİKTE BELİRLENECEK OKULLARIN BOYA BADANA VE TADİLATLARININ YAPILMASI HUSUSUNUN DEĞERLENDİRİLMESİ, BU KONUDA GEÇTİĞİMİZ HAFTA İTİBARİYLE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZLE GÖRÜŞME YAPILARAK KALE MAHALLESİ KALE ŞEHİT FERHAT BOZKURT OKULUNUN BOYANMASI İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANMIŞ OLUP 22.01.2020 TARİHİNDEN İTİBAREN 15 KİŞİLİK MOBİL EKİPTE ÇALIŞAN YÜKÜMLÜLER YÖNLENDİRİLMİŞ, BOYA-BADANA VE TADİLTA İŞLERİNE BAŞLANMIŞTIR.
2) MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE OLUŞTURULAN MOBİL EKİP FAALİYETLERİNE TÜM HIZIYLA DEVAM ETMEKTEDİR. ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE BOYA BADANA VE TADİLAT YAPMAKTA OLUP OKULLARIN ARA TATİLE GİRMESİ NEDENİYLE HASTANEDE YAPILAN İŞLEMLERE ARA VERİLMİŞTİR. YIL İÇERİSİNDE KALAN YERLERİN BOYANMASINA DEVAM EDİLECEKTİR. YİNE İLİMİZ HASTANELERİNDEN İHTİSAS HASTANESİNİN TALEBİ ÜZERİNE HASTANEYE GİDİLEREK GEREKLİ KEŞİFLER YAPILMIŞ OLUP UYGUN BİR ZAMANDA BU HASTANENİN BOYANMASINA BAŞLANILACAKTIR. KIRIKKALE BELEDİYESİNE BAĞLI KAPALI PAZAR YERİNİN BOYANMASI İÇİN TÜM HAZIRLIKLAR TAMAMLANARAK PLANLAMAYA ALINMIŞTIR YİNE YIL İÇERİSİNDE ADLİYEMİZİN İHATA DUVARIN VE DEMİRLERİNİN BOYANMASI İÇİN HAZIRLIKLAR YAPILMIŞ VE PLANLANMAYA ALINMIŞTIR. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İLE GÖRÜŞME HALİNDE OLUP BAZI YERLERİNİN BOYANMASI KONUSUNDA MUTABIK KALINMIŞ VE PLANLAMALAR DEVAM ETMEKTEDİR.
3) SAYIN BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCIMIZ HALİL DANACI BEY İN ÇABALARI VE GİRİŞİMLERİYLE YAKLAŞIK 10.000 LİRALIK BOYA TEDARİK EDİLEREK İLİMİZDE SOSYAL YADIMLAŞMA VAKFINA MÜRAACAT EDEN DURUMU İYİ OLMAYAN VATANDAŞLARIMIZIN EVLERİNİN BAKIM ONARIM TADİLAT İŞLERİNİN YAPILMASI AMAÇLANMAKTADIR. BU TÜR YARDIM VE FAALİYETLER İLİMİZDE MUTLAKA YAPILMAKTADIR. ANCAK SOSYAL DUYARLILIĞIN ARTIRILMASI İÇİN BU PROJEDE HÜKÜMLÜLERİN KULLANILMASI İYİLEŞMESİNE KATKI SAĞLAYACAĞI GİBİ AYNI ZAMANDA TOPLUMDA DUYARLILIĞI ARTIRACAĞI ÇOK AÇIKTIR.
4) HER YIL OLDUĞU GİBİ GELENEKSEL HALE GELEN AĞAÇLANDIRMA FAALİYETLERİNE YİNE BU YIL 22 NİSAN 2020 TARİHİNDE YAPILMASI PLANLANMAKTADIR. 200 HÜKÜMLÜNÜN KATILIMI VE 10.000 FİDANIN TOPRAKLA BULUŞTURULMASI PLANLANMAKTADIR. BU TARİHE KADAR DİKİM ALANININ ORMAN İŞLETME İL MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENMESİ VE DİKİM YAPACAK HÜKÜMLÜLERİN DİKİM BÖLGESİNE TRANSFERİ KONUSUNUN ÇÖZÜLMESİ GEREKMEKTEDİR. AYRICA DİKİM YERİNE YAKIN BİR OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMI SAĞLANMASI VE KORUMA KURULU ÜYELERİMİZİN KORUMA KURULU HATIRA ORMANINA KATKILARI BEKLENMEKTEDİR.
5) KIZILAY KIRIKKALE ŞUBESİ BAŞKANIMIZLA ÖNCEDEN BELİRLEDİĞİMİZ İHTİYAÇ SAHİBİ 45 HÜKÜMLÜYE GIDA PAKETİ YARDIMLARINDAN DOLAYI KIZILAY BAŞKANIMIZIN ŞAHSINDA TÜM KIZILAY ÇALIŞANLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ. İHTİYAÇ SAHİBİ YÜKÜMLÜLERE PEYDERPEY DEĞİŞİK KURUM VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNİN YARDIM ETMESİ KONUSUNDA TEŞVİK EDİLMELERİ SAĞLANACAKTIR.
6) BAKANLIĞIMIZ ILE GENÇLIK VE SPOR BAKANLIĞI ARASINDA IMZALANAN 27/08/2019 TARIHLI IŞBIRLIĞI PROTOKOLÜ, MÜDÜRÜLÜĞÜNÜZ YETKILILERIYLE YAPILAN GÖRÜŞMELER KAPSAMINDA; MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE DENETIMLERI SÜREN YÜKÜMLÜLERININ SPORTIF FAALIYETLERE YÖNLENDIRILMESI KAPSAMINDA KIRIKKALE YENİMAHALLE SPOR SALONUNDA HENTBOL , MASA TENİSİ , BAKETBOL , VOLEYBOL BRANŞLARINDA ANTRANÖRLER EŞLİĞİNDE HÜKÜMLÜLERİ TOPLUMA KAZANDIRMAK ADINA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ YILLIK PLAN ÇERÇEVESİNCE 4 MART 2020 İLA 23 ARALIK 2020 TARIHLERİ ARASINDA HER ÇARŞAMBA SAAT 10:30-12:00 ARASI SPORTİF FAALİYET ETKİNLİĞİ YAPILACAKTIR.
7) 07/11/2019 TARİHLİ KORUMA KURULU KARARIYLA KIRIKKALE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE 3'LÜ PROTOKOL 06/12/2019 TARİHİNDE İMZALANMIŞ VE TOPLAMDA 176 SAATLİK EĞİTİM 10/12/2019 TARİHİNDE 19 HÜKÜMLÜ İLE BAŞLAMIŞ VE 20/01/2020 TARİHİNDE 19 HÜKÜMLÜ İLE KURS BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR.

Adres

Fabrikalar Mahallesi Ağabey Pehlivanlı Bulvarı No:1 Kırıkkale

Telefon

0 (318) 225 24 34 - 224 26 36 - 224 26 74 225 08 64 - 225 24 36 - 224 26 75

E-Posta

kirikkalecbsisaretadalet.gov.tr