Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
Merhum Kırıkkale Adalet Komisyonu Başkanı Mesut ŞENGÖNÜL anısına hatıra ormanı oluşturulmuştur.
16.04.2024

        Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcısı Sayın İbrahim KESKİN vefat eden Kırıkkale Adalet Komisyonu Başkanı Mesut ŞENGÖNÜL anısına oluşturulan Hatıra Ormanına fidan dikimi etkinliği ile Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı ile Kırıkkale Üniversitesi arasında “Mahkemelerce Haklarında Tedbir Kararı Verilen Hükümlülerin  Rehberlik ve İyileştirme Çalışmalarına İlişkin İkili İş Birliği Protokolü” kapsamında Kırıkkale Üniversitesi Kampüsünde Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın Anısına düzenlenen Ağaç Dikme Etkinliğine katıldı.

       16 Mart 2024 günü vefat eden Kırıkkale Adalet Komisyonu Başkanı Mesut ŞENGÖNÜL anısına Keskin Açık Ceza İnfaz Kurumu Kampüsü içerisinde oluşturulan hatıra ormanında fidan dikimi gerçekleştirildi.

      03 Nisan 2024 günü düzenlenen Kırıkkale Adalet Komisyonu Başkanı Mesut ŞENGÖNÜL anısına oluşturulan Hatıra Ormanı fidan dikim etkinliği Sayın Cumhuriyet Başsavcımız İbrahim KESKİN, Kırıkkale Adliyesi Hâkim ve Savcıları, kurum amirleri, adliye ve ceza infaz kurumu personellerinin katılımı ile sağlandı. Programda Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim KESKİN’in konuşmaları sonrasında gerçekleştirilen etkinlik kapsamında fidanların toprakla ve su ile buluşturulmasının ardından etkinlik sonra ermiştir.

         Ayrıca Kırıkkale Üniversitesi Kampüsünde Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın Anısına Ağaç Dikme Etkinliği düzenlenmiştir.

Adres

Fabrikalar Mahallesi Ağabey Pehlivanlı Bulvarı No:1 Kırıkkale

Telefon

0 (318) 225 24 34 - 224 26 36 - 224 26 74 225 08 64 - 225 24 36 - 224 26 75

E-Posta

kirikkalecbsisaretadalet.gov.tr